ویژوال-استودیو-2019-به-زودی-عرضه-خواهد-شد!

ویژوال استودیو 2019 به زودی عرضه خواهد شد!

شرکت مایکروسافت قرار است در روز دوم آوریل، یک مراسم مجازی یک روزه برای عرضه نسخه جدید نرم‌افزار توسعه خود، Visual Studio 2019، برگزار نماید. هدف مایکروسافت از برگزاری این مراسم، نشان دادن بهره‌وری بیشتر توسعه‌دهندگان و استفاده از ویژگی‌های هوش مصنوعی مدل 2019 است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

microsoft

منابع رسمی مایکروسافت تقریبا در ماه ژوئن 2018 بود که صحبت از ویژوال استودیو 2019 را آغاز کردند. در همان زمان، این شرکت تصمیم بر این داشت که نرم‌افزار خود را در سال 2019 عرضه کند و از ابتدا بر پرسرعت کردن، بهتر کردن آن در کارهای گروهی، آسان‌تر کردن محیط کاربری و ساده‌سازی شروع به کار با نرم‌افزار تمرکز داشت.

مایکروسافت اولین نسخه پیش‌نمایش Visual Studio 2019 را در دسامبر 2018، دومین نسخه را در ژانویه 2019 و سومین نسخه را در سیزدهم فوریه 2019 منتشر کرد.

ویژوال استودیو 2019  به صورت پیش‌فرض شامل سرویس Visual Studio Live Share می‌باشد. در این نسخه پنجره شروع جدیدی برای کاربران در نظر گرفته شده که بتوانند سریع‌تر کدزنی خود را شروع کنند. هم‌چنین قابلیت سرچ و Visual Studio IntelliCode AI بهبود یافته و در کل نیز مجموع عملکرد نرم‌افزار بهتر شده است. از پروژه‌های NET Core 3.0. شامل WinForms و WPF نیز پشتیبانی می‌شود. البته لیست کاملی از قابلیت‌های مشاهده شده در نسخه‌های پیش‌نمایش VS 2019 توسط کاربران در اینجا منتشر شده است.

visual studio

سایت راه‌اندازی ویژوال استودیو 2019  این قول را داده است که کسانی که در ایونت روز دوم آوریل به صورت آنلاین حاضر هستند، می‌توانند جزو اولین کسانی باشند که نرم‌افزار را دریافت می‌کنند. کنفرانس سالانه Build مایکروسافت نیز یک ماه بعد از عرضه ویژوال استودیو 2019 در روز ششم تا هشتم ماه مِی در سیاتل برگزار خواهد شد.


منبع : ZDNET


برچسب ها :


اشتراک گذاری :