وب-سایت-چه-کمکی-به-کسب-و-کار-ما-میکند؟

وب سایت چه کمکی به کسب و کار ما میکند؟

در این پست میخواهیم به اهمیت وبسایت در کسب کار ها نگاهی بیندازیم.

ابتدا با یک سوال شروع میکنم وبسایت در کسب و کار ما چه نقشی دارد؟

اگر یک نگاهی به وبسایت های موجود که مرتبط با کسب و کار افراد هست یک نگاهی انداخته باشید احتمالا به این رسیده اید که خیلی از وبسایت ها برای راحت تر کردن کار افراد ایجاد شده اند. یکی دیگر از دلایل داشتن وبسایت دسترسی آسان میباشد.

آیا وب سایت باعث پیشرفت کسب و کار ما میشود؟

در عصر حاضر مردم دنبال راحتی میگردند و اگر به دنبال چیزی باشند ابتدا در گوگل به دنبال جواب میگردند ژوهش انجام شده در سال 2015 توسطVerisign به وضوح نشان داده است که 92 درصد خریداران برای پیدا کردن خدمات ، محصولات ، شرکت ها و یا حتی افراد ابتدا در گوگل به دنبال آن میگردند و اگر شما کسب و کار خود را عرضه نکنید، رقیب های شما این کار را انجام میدهند و خریداران هم آنها را انتخاب میکنند.

جالب است بدانید که 55 درصد کسب کار ها وبسایت دارند یعنی بیش از نیمی از کسب کار در عرضه وب با یکدیگر به رقابت پرداختند و در موتور جستجو سابقه وبسایت ها بسیار مهم است.

در این عصر دیگر کسی در خیابان ها به دنبال شرکتی نمیگردد یا با دیدن تبلیغات های تلویزیون و بنر های سطح شهر و .... شرکت مورد نظر خود را انتخاب نمیکند بلکه در وبسایت ها به دنبال سابقه کار و نمونه کار ها میگردند و کسی را پیدا خواهند کرد که از ان مطمئن باشند.

برای اینکه کسب و کارتان در نتایج جستجو نشان داده شود، شما باید وبسایت داشته باشید. در مرحله بعدی باید خود را به موتور جستجو معرفی کنید این کار باعث میشود تا وقتی فردی در گوگل به دنبال شما میگردد شما را پیدا کند اما این پایان کار نیست این تازه نقطه شروعی برای رقابت در عرصه دیجیتال میباشد زیرا که رقیب های شما هم از این امکانات استفاده خواهند کرد و شما همیشه باید وبسایت خود را به روز رسانی کنید.

 داشتن یک سایت حرفه‌ای همچنین به کسب و کارهای کوچک کمک می‌کند تا با برند ‌های بزرگ رقابت کنند و در دنیای وبسایت داشتن سایت حرفه ای از بزرگ بودن برند قوی تر است زیرا مشتریان از روی نظرات دیگران و امکانات محصولات یا خدمات به شما اعتماد میکنند نه از روی برند و این عمر باعث شده است تا وبسایت هایی حرفه ای هرچند در شروع با کسب و کار های کوچک موفق تر از برند های بزرگ ظاهر شوند و موفق به توسعه کسب و کار شوند.

جمع‌بندی

درنهایت با داشتن وبسایت حرفه‌ای که به خوبی طراحی شده است به شما کمک می‌کند نه تنها باعث دیده شدن برند شما میشود، بلکه مهم‌تر از همه باعث میشود تا افراد زیادی از سایت شما بازدید کنند  و آنان تبدیل مشتریان شما شوند.

خدمات توسعه وب به شما در رسیدن به اهداف بازاریابی کمک می‌کند.

پس همین امروز دست به کار شده و با گروه پشتیبانی طراحی سایت انار تک تماس بگیرید و وب‌سایت خود را آماده کنید و وارد رقابت با رقیبانتان شوید.


برچسب ها :


اشتراک گذاری :