services

طراحی اپلیکیشن موبایل

مستقیماً از طریق گوشی با مشتری ارتباط داشته باشید.

رشد فروش نرم‌افزارهای موبایل امروز ‌به بی‌بدیل‌ترین و پول‌سازترین ابزارهای تکنولوژی مبدل شده.

پس باکمی هوشمندی می‌توان تجارت را بر این اساس از نو پایه‌ریزی کرد و با مشتری به گستردگی کشور در ارتباط بود. طبق آمار غیررسمی در بسیاری از کشورهای درحال‌توسعه در حدود 95% از مردم دارای تلفن همراه و قریب 65% دارای تلفن هوشمند هستند کما اینکه بیش از 75% وقت کاربران در اپلیکیشن های موبایل و در سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری صرف می‌گردد.

بدیهی است این‌گونه استفاده از این تکنولوژی سرآمد بهبود تجارت شما و درنتیجه افزایش تعامل با مشتری نونگار و بالا بردن راندمان کسب‌وکار شما خواهد شد.

فواید اپلیکیشن موبایل برهمه واضح است که اپلیکیشن موبایل جایگاه ویژه ای در زندگی امروزه بشر دارد، بنابراین استفاده از اپلیکیشن های موبایل چه به صورت سرگرمی و چه به صورت خدماتی میتواند اهداف تبلیغاتی برای کسب و کار شما داشته باشد.

اپلیکیشن خوب چیست؟

 1. طراحی گرافیکی زیبا و مدرن

  • یک اپلیکیشن موبایل اگر طراحی زیبایی داشته، باعث این میشود که کاربران بیشتری رو به خود جلب کند.

 2. بروز رسانی
  • یک اپلیکیشن موبایل اگر بروز رسانی نشود و همیشه یک شکل باقی بماند، باعث تکراری شدن برای کابران میشود و همین باعث میشود که دیر یا زود از موبایل خود اپلیکیشن شما رو پاک کنند. به همین دلیل به روز رسانی اپلیکیشن یکی از مهم ترین کاریه که یک فرد باید برای اپلیکیشن خود انجام دهد تا باعث جذابیت جدید برای کابران اپلیکیشن شود.
 3. پشتیبانی 24 ساعته
  • یک اپلیکیشن برای این که به مشکلی برنخورد باید پشتیبانی شود، به عنوان مثال یکی از کابران شما قراره یکی از خدمات شما را انجام دهد و یکهو با یک خطایی مواجه میشود و اگر اون موقع شما پشتیبانی خوبی نداشته باشید باعث نارضایتی کابران شما میشود.

روند اجرای پروژه اپلیکیشن

 • بررسی امکانات و نیاز های شما
 • طراحی گرافیکی زیبا و مدرن
 • تحویل نسخه Demo
 • کد نویسی و تحویل کامل پروژه